Anlık Ciro

Vega Master

Vegagrup Yazılım’a ait gelişmiş web tabanlı raporlama sistemi VegaMaster; Vega Şef’im ve FasterPos programlarının ayrıca EnPOS yazarkasaların aynı platform üzerinden canlı olarak raporlanmasını sağlamaktadır. Ciro Raporu Firmanızın anlık cirolarını görebileceğiniz ekranımızda iptal, ikram, iskonto ve zayi takipleri, açık adisyon toplamları ile cari hesap işlemlerinizi görmenizi sağlamaktadır. FasterPos ve Şefim programında ve EnPos yazarkasalarda yapılan işlemlerde geçerlidir.

Açık Masa raporu

Müşterilerimizin şubelerinde bulunan masaların anlık durumlarını gösteren bu ekranımızda eğer Şefim programı ise açık masa içinde bulunan ürünle, FasterPos programı ise bekleyen fişler gösterilmektedir.Ayrıca bu ekranda masa da oturan kişilerin en son sipariş zamanı ve kaç dakikadır sipariş vermediği de kontrol edilmektedir.

Ürün Satış Raporu

FasterPos ve Şefim programlarından gün içinde yapılmış şube bazlı toplam ürün satışlarının anlık olarak gösterildiği ekranımızdır. VegaMaster anlık rapor çekebildiği  gibi istediğiniz tarih aralığında da rapor çekmenizi mümkün kılmaktadır.

Personel Raporu

Müşterimizin şubelerinde bulunan kasiyerlerin tahsilatlarını Nakit, K.Kartı ve Y.Çeki olarak detaylı olarak görmelerini sağlayan ekranımızdır. Şube bazlı olarak FasterPos ve Şefim  programlarından yapılan tüm tahsilatları görüntüler.

Garson Satış Raporu

Şefim programı kullanan müşterimizin şubelerinde bulunan Garsonların siparişlerinin takip edildiği ekranımızdır. Bu ekran sayesinde garsonlarınızın performansını takip etmemiz sağlanmaktadır. FasterPos programında ise bu rapor personellerin şube bazlı satış cirolarını takip etmemizi sağlar. 

Kişi Satış Raporu

Bu ekranımızda şubelerimizdeki cironun kişi sayısına göre ortalaması alınarak ne kadar ciro yapıldığını göstermektedir. Bu sayede içeri giren müşterilerin ortalama ne kadar ciro bıraktığını görebiliyoruz.

Envanter Raporu

Stok kontrolü yapan müşterilerimizde sayılabilir stokların FasterPos ve Şef’im  programlarından yapılan satışları Arctos programındaki envanterinden düşülerek anlık olarak depodaki kalan miktarı görebileceğimiz ekranımızdır.

Açık Hesap Raporu

Açık hesap çalışan müşterilerimizde gün içinde yapılan açık hesap işlemlerinin raporlandığı ekranımızdır. Ne kadar açık hesap işlemi yapılmış ne kadar tahsilat alınmış tümünü tek ekranda görmenize olanak sağlamaktadır.

Detay Satış Raporu Grafiği

FasterPos- Şefim programları ve EnPOS  kasaların şube bazlı satış karşılaştırma grafik raporudur. Haftalık ve Aylık olarak karşılaştırma yapılabilir.

Detay Raporu Ödeme Tipine Göre

FasterPos- Şefim programları ve EnPOS  kasaların şube bazlı Ödeme Tipine Göre Ciro karşılaştırma grafik raporudur. Haftalık ve Aylık olarak karşılaştırma yapılabilir.

Ürün Grubu Satışı

Vega Şef’im ve FasterPos programlarımızda bulunan ürün gruplarının raporlanmasını sağlayan ekranımızdır. Bu raporlama ile tüm ürün gruplarının satışını tek ekranda görmenizi sağlamaktadır.

Detay Raporu Personel - Kasiyer Tahsilat

FasterPos- Şefim programlarında personel satış ve kasiyerlerin tahsilat karşılaştırma grafik raporudur. Haftalık ve Aylık olarak karşılaştırma yapılabilir.

Evet

Aynı Gün
Evet eğitim ücretsizdir.
Kredi kartına taksit yapabiliyoruz
vega e dönüşüm

Demo Talebinde Bulun

Başvurunuz bize ulaştığında en kısa zamanda müşteri temsilcimiz sizinle irtibat kuracaktır.